KONTAKTY

Souvenir Shop
Masarykovo náměstí 105
766 01 Valašské Klobouky
tel: +420 605 905 133
napište nám

NOVINKY

arr3Kvalitní tradiční výrobkyKaždý z nás se stále snaží jít s  dobou. Přizpůsobujeme se všem změnám a věříme moderním... arr3Přivoláváme jaro s tradičními výrobky    "Tento způsob zimy, zdá se mi poněkud nešťastným!"   Parafráze známého výroku z Rozmarného...

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 650 Kč
naše cena 290 Kč

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 620 Kč
naše cena 190 Kč
naše cena 150 Kč

ANKETA

Navštívili jste již Valašsko?

Ano, jezdím sem často 39% Ano, byl/a jsem zde jednou 28% Nikdy, ale mám to v plánu 18% Nikdy 16%

O nás
O nás

 

Vítejte na eshopu s valašskými suvenýry


 

Zabýváme se prodejem a propagováním tradičních valašských výrobků za účelem podpory místních prodejců a kraje. Naší snahou je dostat do širokého povědomí práci zdejších šikovných řemeslníků, kteří do své práce vkládají kus sebe samých. Výsledkem jejich práce jsou krásné a originální předměty, které jinde nenajdete.

 

Originální dárky pro každého

 

Valašské suvenýry z našeho eshopu mají duši. Jsou tím nejlepším, co zdejší lidé umí. Potěšte sebe a své blízké originálními dárky z Valašska. Poznejte práci zdejších řemeslníků, jejichž výrobní procesy se často dědí i několik generací. Doplňte Vaše domovy o nádherné tradiční suvenýry, které odráží krásu zdejšího kraje. Vyzkoušejte, jak chutná Valašsko.

 

Nádherné Valašsko

 

Seznamte se s pohostinným krajem a nedotčenou přírodou.

 

Valašsko není pouze slivovice a ovce na kopcích. Valašsko je především místem, kde se současná generace inspiruje životem svých předků a snaží se jím řídit také svůj život. Lidé se zde věnují řemeslu a stále věří, že s poctivou prací nejdále dojdou. Řemesla mají na Valašsku dlouhou tradici a často se dědí i po několik generací. Bohužel dnešní doba nepřeje poctivé ruční práci. Rádi bychom skrze náš eshop podpořili všechny, kteří dál poctivě vytváří krásné a unikátní výrobky, které jsou v dnešní době velkou vzácností. Je pro nás velkou inspirací setkávat se lidmi, kteří stále vkládají do své práce také kus svého já. Chceme je v jejich práci podpořit a udržovat řemesla a tradice na Valašsku stále živé.

 

Těšíme se na Váš nákup.