KONTAKTY

Souvenir Shop
Masarykovo náměstí 105
766 01 Valašské Klobouky
tel: +420 605 905 133
napište nám

NOVINKY

arr3Kvalitní tradiční výrobkyKaždý z nás se stále snaží jít s  dobou. Přizpůsobujeme se všem změnám a věříme moderním... arr3Přivoláváme jaro s tradičními výrobky    "Tento způsob zimy, zdá se mi poněkud nešťastným!"   Parafráze známého výroku z Rozmarného... arr3Valašsko - seznamte se!  Valašsko je nádherná hornatá oblast v nejvýchodnější části Moravy. Valašsko má nádhernou a...

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 190 Kč
naše cena 50 Kč
naše cena 120 Kč

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 190 Kč
naše cena 220 Kč
naše cena 50 Kč

ANKETA

Navštívili jste již Valašsko?

Ano, jezdím sem často 44% Ano, byl/a jsem zde jednou 31% Nikdy, ale mám to v plánu 16% Nikdy 9%

O nás
O nás

 

Vítejte na eshopu s valašskými suvenýryZabýváme se prodejem a propagováním tradičních valašských výrobků za účelem podpory místních prodejců a kraje. Naší snahou je dostat do širokého povědomí práci zdejších šikovných řemeslníků, kteří do své práce vkládají kus sebe samých. Výsledkem jejich práce jsou krásné a originální předměty, které jinde nenajdete.

 

Originální dárky pro každého


Valašské suvenýry z našeho eshopu mají duši. Jsou tím nejlepším, co zdejší lidé umí. Potěšte sebe a své blízké originálními dárky z Valašska. Poznejte práci zdejších řemeslníků, jejichž výrobní procesy se často dědí i několik generací. Doplňte Vaše domovy o nádherné tradiční suvenýry, které odráží krásu zdejšího kraje. Vyzkoušejte, jak chutná Valašsko.

 

Nádherné Valašsko


Seznamte se s pohostinným krajem a nedotčenou přírodou.


Valašsko není pouze slivovice a ovce na kopcích. Valašsko je především místem, kde se současná generace inspiruje životem svých předků a snaží se jím řídit také svůj život. Lidé se zde věnují řemeslu a stále věří, že s poctivou prací nejdále dojdou. Řemesla mají na Valašsku dlouhou tradici a často se dědí i po několik generací. Bohužel dnešní doba nepřeje poctivé ruční práci. Rádi bychom skrze náš eshop podpořili všechny, kteří dál poctivě vytváří krásné a unikátní výrobky, které jsou v dnešní době velkou vzácností. Je pro nás velkou inspirací setkávat se lidmi, kteří stále vkládají do své práce také kus svého já. Chceme je v jejich práci podpořit a udržovat řemesla a tradice na Valašsku stále živé.

 

Navštívit nás také můžete v kamenné prodejně SOUVENIR SHOP  ve Valašských Kloboukách.


Těšíme se na Váš nákup.